Політика конфіденційності
Політика конфіденційності Moncheri Girl FZCO.В Moncheri Girl FZCO ми серйозно ставимося до вашої конфіденційності і прагнемо захищати вашу особисту інформацію. У цій Політиці конфіденційності пояснюється, як ми збираємо, використовуємо і захищаємо вашу особисту інформацію, коли ви відвідуєте наш веб-сайт https://www.moncherigirl.com.

Інформація, яку ми збираємо

Ми можемо збирати особисту інформацію, коли ви відвідуєте наш веб-сайт, реєструєтесь на навчання або підписуєтеся на нашу розсилку новин. Інформація, яку ми збираємо, може включати ваше ім'я, адресу, адресу електронної пошти, номер телефону та платіжну інформацію.

Як ми використовуємо вашу інформацію

Ми використовуємо вашу особисту інформацію для обробки заявок на участь в навчальних процесах, вебінарах, марафонах та надсилання вам маркетингових матеріалів про наші послуги. Ми також можемо використовувати вашу інформацію для дослідження ринку і поліпшення нашого веб-сайту і послуг.

Розкриття вашої інформації

Ми не продаємо і не здаємо в оренду вашу особисту інформацію третім особам.

Безпека вашої інформації

Ми вживаємо розумних заходів для захисту вашої особистої інформації від несанкціонованого доступу, використання або розкриття. Ми використовуємо технологію Secure Socket Layer (SSL) для шифрування конфіденційної інформації, що передається через Інтернет.

Сторонні веб-сайти

Наш веб-сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих веб-сайтів.

Ваш вибір

Ви можете відмовитися від отримання маркетингових листів від нас, дотримуючись інструкцій в електронному листі. Ви також можете звернутися до нас із проханням видалити вашу особисту інформацію з наших записів.

Оновлення нашої Політики конфіденційності

Ми можемо час від часу оновлювати цю Політику конфіденційності. Ми опублікуємо оновлену політику на нашому веб-сайті, і оновлена політика набуде чинності після публікації.

Зв'язатися з намиЯкщо у вас є які-небудь питання про цю Політику конфіденційності або використання нами вашої особистої інформації, зв'яжіться з нами за адресою info@moncherigirl.com.